کد خبر : 198422
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 خرداد 1401 - 11:43

دانلود زیرنویس مستند For Love & Country 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند For Love & Country 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند For Love & Country 2022 با اعلام اینکه موسیقی کانتری همیشه موسیقی سیاه بوده است، For Love & Country شامل مصاحبه ها و اجراهایی از جیمی آلن، بلانکو براون، هنرمند موفق آمازون موزیک بریلند، شای کارتر، میکی گایتون، ویلی جونز، والری جون، آمیتیست کیا، رینا رابرتز، آلیسون راسل، بریتنی اسپنسر و فرانکی

دانلود زیرنویس مستند For Love & Country 2022 با اعلام اینکه موسیقی کانتری همیشه موسیقی سیاه بوده است، For Love & Country شامل مصاحبه ها و اجراهایی از جیمی آلن، بلانکو براون، هنرمند موفق آمازون موزیک بریلند، شای کارتر، میکی گایتون، ویلی جونز، والری جون، آمیتیست کیا، رینا رابرتز، آلیسون راسل، بریتنی اسپنسر و فرانکی استاتون…

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

 دانلود زیرنویس مستند For Love & Country 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند For Love & Country 2022 مازون موزیک امروز از انتشار For Love & Country، یک مستند بلند جدید آمازون Music Original خبر داد که اعلام می کند موسیقی کانتری همیشه موسیقی سیاه بوده است. For Love & Country به گذشته پیچیده موسیقی کانتری و این که چگونه صنعت موسیقی به خود کمک کرد تا نسخه ای منحرف از این ژانر، هنرمندان و طرفداران آن را حفظ کند، می پردازد. For Love & Country به کارگردانی Joshua Kissi، موسیقی کانتری را از طریق داستان‌های شخصی نسل جدیدی از هنرمندان سیاه‌پوست که مدعی فضا در نشویل هستند و به تغییر ژانر در این فرآیند کمک می‌کنند، بررسی می‌کند. For Love & Country در اپلیکیشن Amazon Music و Prime Video منتشر شده است.

جاشوا کیسی گفت: “امید من این است که مردم این قطعه زیبا از فیلم را تماشا کنند و در عین حال قدردانی متفاوتی از ژانر موسیقی کانتری و هنرمندانی داشته باشند که شجاعانه انتخاب می کنند در نور بایستند.”

بریلند گفت: «موسیقی کانتری همیشه بهترین ژانر برای گفتن داستان بوده است، اما بسیاری از آنها خاموش، پاک شده و بازنویسی شده اند. «آنچه در مورد این زمان منحصر به فرد در تاریخ موسیقی کانتری بسیار قدرتمند است این است که ما بالاخره در حال ایجاد فضایی برای کشف آن داستان های گمشده و تغییر شکل درک خود از شکل ظاهری این سبک هستیم. حضور در این فیلم به خودی خود فرصتی باورنکردنی بود که با کارگردانی درخشان جاشوا کیسی و روابطی که من توانستم با دیگر هنرمندان شگفت‌انگیز فیلم برقرار کنم، شیرین‌تر شد. این یک تماشای ضروری است، به من اعتماد کنید.»

For Love & Country کاوشی در فضای بین اسطوره و واقعیت یک ژانر، یک صنعت و یک شهر است. این ژانر نه تنها بخشی از داستان اصلی خود را مدیون موسیقی‌دانان سیاه‌پوست است، بلکه در طول تاریخ خود، صداهای برجسته سیاه‌پوست این ژانر را با کمی شناخت یا هیاهو به جلو سوق داده‌اند. گروه جدیدی از هنرمندان سیاهپوست به دنبال تغییر هویت دیرینه کشور به عنوان موسیقی برای مخاطبان سفیدپوست هستند. For Love & Country شامل مصاحبه‌ها و اجراهایی با صداهای سیاه‌پوست رهبر این رنسانس می‌شود، از جمله جیمی آلن نامزد جایزه گرمی، بلانکو براون نامزد جایزه گرمی، هنرمند موفقیت آمیز برای آمازون موزیک بریلند، ترانه‌سرای برنده جایزه و هنرمندی برای تماشای سال ۲۰۲۱ برای موزیک آمازون، شای کارتر. میکی گایتون نامزد جایزه گرمی، والری جون نامزد جایزه گرمی، آمیتیست کیاه نامزد جایزه گرمی، هنرمندانی برای تماشای موسیقی آمازون در سال ۲۰۲۲ ویلی جونز و رینا رابرتز، نامزد جایزه گرمی آلیسون راسل، ستاره در حال ظهور بریتنی اسپنسر، نوازنده پیانو و خواننده، فرانکی سونگو و مایک فلوس خواننده رپ ساکن نشویل.

زیرنویس مستند For Love & Country 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس For Love & Country 2022 شای کارتر گفت: «این مستند برای من بسیار عالی و خاص است. من از همه کسانی که آن را جمع آوری کردند بسیار سپاسگزارم. آنها واقعاً چیزی ساخته اند که استعدادهای موسیقی کانتری را به نمایش می گذارد که ممکن است تشخیص آن دشوارتر باشد. این مستند سفر یافتن یک مسیر جدید و چگونگی انجام آن برای هنرمندی است که در حال انجام کاری است که ممکن است غیرمتعارف تلقی شود – اما برای آنها صادق است. این یک داستان زیبا از غلبه بر مخالفان و تبدیل شدن به هر چیزی است که باور دارید می توانید باشید.”

به مناسبت این فیلم، آهنگ‌های جدید آمازون اورجینال در لیست پخش رسمی «For Love & Country» از جمله «همه تراکتورها سبز نیستند» از جیمی آلن، «Hard» از Shy Carter، «Bein’ Green» از Willie در دسترس هستند. جونز، «خودم سیاه» اثر آمیتیست کیا، «دوره ای دیگر» اثر رینا رابرتز، «قوشبا، کوشبا» اثر آلیسون راسل و «روز استقلال» اثر بریتنی اسپنسر.

آلیسون راسل گفت: «من هیجان‌زده هستم که در مستند بلند آمازون موزیک اورجینال، برای عشق و کشور حضور دارم. پیام محرک این فیلم این است که موسیقی کانتری همیشه موسیقی سیاه بوده است و مهم است که آن را با مخاطبان جهانی به اشتراک بگذاریم. نوازندگان سیاه‌پوست بخش مهمی از تاریخ موسیقی کانتری و رشد مداوم آن هستند، اگرچه ممکن است همیشه اعتبار مناسب به ما داده نشود. For Love & Country به تقویت داستان ما کمک می کند.”

علاوه بر دیدگاه‌های هنرمند، این فیلم شامل مصاحبه‌هایی با چندین نفر از ساکنان محلی نشویل است که داستان‌های خود را به اشتراک می‌گذارند، از جمله روزنامه‌نگار و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، آندریا ویلیامز، منشی دادگاه جنایی شهرستان دیویدسون و معاون سابق شهردار هوارد جنتری، دانشگاهی و نویسنده آماندا ماری مارتینز. ، و مدیر هنرمند سابق و صاحب کسب و کار محلی کامیل آلستون.

زیرنویس For Love & Country 2022 - بلو سابتایتل

بلانکو براون گفت: «من نیاز داشتم در این فیلم شرکت کنم. “هدف من ادامه روایت داستان و روشن کردن صدا است… هیچکس صاحب آن نیست، موسیقی از همه ما بزرگتر است!”

ریموند راکر، رئیس سرمقاله جهانی آمازون موزیک، می‌گوید: «در بیان این داستان، برای ما ضروری بود که روایت‌های شخصی این هنرمندان بسیار متنوع کشور را تقویت کنیم، زیرا داستان‌های مشارکت سیاه‌پوستان در این ژانر در آنها نهفته است. «اینها همچنین داستانهای بسیار جهانی پذیرش هستند، در فضاهایی که ما انتخاب می کنیم با وجود اینکه درها به روی ما باز است و چگونه داستان ها و تاریخ می توانند در طول زمان به حاشیه بروند، از آنها استقبال می شود. عنوان فیلم همچنین یادآور این است که این هنرمندان همگی از محلی برای عشق، ستایش و حتی احترام به گذشته موسیقی کانتری، قهرمانان آن و مشارکت کنندگان در سراسر طیف آمده اند.

For Love & Country یک مستند بلند آمازون Music Original به کارگردانی Joshua Kissi و تولید شده توسط DPM Projects در همکاری با Pizza Night و Division7 است. کشان کورتز و تارا هالارمن به عنوان تهیه کنندگان اجرایی داستانی از کودی ویتمن، با الامین عبدالمحمود و آندریا ویلیامز به عنوان نویسندگان خدمت کردند. تدوین فیلم توسط دانیل رومن و دیلون هیز انجام شد و مایکل فرناندز نیز به عنوان مدیر فیلمبرداری این فیلم مشغول به کار بود. موسیقی اصلی توسط BUTTER Music + آهنگساز صدا، نات جنکینز است. مدت زمان: ۱۰۱ دقیقه

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ نویسی چیست

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح