کد خبر : 197037
تاریخ انتشار : جمعه 2 اردیبهشت 1401 - 16:43

دانلود زیرنویس فیلم My Dear Liar 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Dear Liar 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Dear Liar 2019 پوستر دروغگوی عزیز من چیزی که کاملاً مشخص است این است که جنایت در یک فیلم سرزمین اصلی معاصر قابل پرداخت نیست. به همین دلیل است که بسیاری از فیلم‌های اخیر چین با متنی نامتجانس به پایان می‌رسند که به ما می‌گوید همه پس از محکوم شدن به

دانلود زیرنویس فیلم My Dear Liar 2019 پوستر دروغگوی عزیز من چیزی که کاملاً مشخص است این است که جنایت در یک فیلم سرزمین اصلی معاصر قابل پرداخت نیست. به همین دلیل است که بسیاری از فیلم‌های اخیر چین با متنی نامتجانس به پایان می‌رسند که به ما می‌گوید همه پس از محکوم شدن به جرمی که اخیراً مرتکب شده‌اند، برای چه مدت زندانی می‌شوند، اغلب با یک بند تکمیلی که ابراز پشیمانی و امیدواری می‌کند. آن را به مردم و حزب بسپارید. همه این‌ها فقط وجود رام تاریک و غیر متعارف رام دروغگوی عزیزم را حتی غیرممکن‌تر از آن چیزی می‌کند که قبلاً به نظر می‌رسید زیرا کل غرور، قتل یک زن بی‌گناه برای منافع مالی است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/my-dear-liar-2019/

My Dear Liar (受益人, Shen Ao, 2019) – Windows on Worlds

زیرنویس فیلم My Dear Liar 2019 شن با دوستان دوران کودکی ژونگ (ژانگ زیکسیان) و های (دا پنگ) شروع می‌کند و داستانی را که به پلیس می‌دهند با فرض اینکه نقشه‌شان از بین می‌رود، تمرین می‌کنند. ژونگ، یک حسابدار، بخشی از یک کلاهبرداری اختلاس در مقیاس بزرگ بوده است که در حال حاضر تحت بررسی است.

او باید به سرعت مقدار زیادی پول پیدا کند تا جنایات خود را بپوشاند، و با Hai، یک پدر مجرد بیوه و یک پسر بچه مبتلا به آسم شدید، جمع شود تا مرتکب اعمال کوچک اخاذی شوند. زمانی که طرح‌های تصادفی آن‌ها پرداخت صورت‌حساب‌ها را متوقف می‌کنند، ژونگ پیشنهادی رادیکال می‌دهد – کلاهبرداری بیمه. او به های پیشنهاد می کند که با یک ستاره پخش اینترنتی اینترنتی به نام “فاکسی پری” (لیو یان) ازدواج کند تا بتواند یک رابطه عاشقانه را شروع کند و سپس با او در پشت موتورسیکلت خود از روی پل رانندگی کند تا پرداخت بیمه عمر را دریافت کند. کل این طرح به این بستگی دارد که ژونگ می‌داند فاکسی پری نمی‌تواند شنا کند، زیرا او در یکی از استریم‌های زنده خود به آن اشاره کرده است.

همانطور که برنامه ها پیش می روند، می تواند از مقداری کار استفاده کند. نه ژونگ و نه های به نظر نمی رسد به طور خاص نگران این واقعیت باشند که آنها قصد دارند یک زن جوان را فقط برای منافع مالی فریب دهند و سپس به قتل برسانند. از های که در غیر این صورت شیرین و ساده لوح به نظر می رسد، انتظار می رود که با زنی زندگی کند و وانمود کند که عاشق زنی است که قرار است برای پول بکشد. احساس می شود که او از کودکی بدون اینکه واقعاً به آن فکر کند دستورات ژونگ را انجام می داده است، اما انتظار دارید که او حداقل چند سؤال دیگر در مورد دست داشتن در یک توطئه مفصل برای قتل بپرسد، جدا از اینکه توضیح دهد که او این کار را نخواهد کرد. از او انتظار می رود که خودش او را کنار بگذارد (به جز این که ممکن است، زیرا نقشه ژونگ آنقدرها که او ابتدا فکر می کرد «آب نخورده» نیست).

My Dear Liar (2019) - IMDb

زیرنویس My Dear Liar 2019 انگیزه های های برای همراهی با همه اینها، علاوه بر اینکه می خواهد به ژونگ جامعه گرا کمک کند، سلامتی پسرش است. شاید تعجب آور باشد که فیلم نقدی ضمنی از کاهش کیفیت هوا در شهر مدرن چینی دارد، تقریباً به عنوان نوعی استعاره از زوال اخلاقی همراه با انتقاد از افزایش نابرابری اجتماعی در بیان اینکه این مشکلی است که به طور نامتناسبی بر فقرا تأثیر می گذارد.

حداقل به این دلیل که آنها توانایی خرید ماشین آلات گران قیمت برای بهبود آن را ندارند. همسر های ظاهراً به دلیل شکایت ریوی مرده است و پسرش یویو دائماً در ناراحتی است زیرا زندگی در بالای کافه اینترنتی دود آلود که های در آنجا کار می کند آسم او را تحریک می کند. یک روز در پارک، های به یک نقطه فروش برای توسعه جدید، خلیج الماس، که در ساحل ساخته شده است، می رسد و آنها قول دسترسی به هوای پاک را می دهند. به نظر می رسد یک طرح هرمی شرم آور زمانی است، اما این تنها منبع امید در زندگی فلاکت بار های است و بنابراین او دلش را به جمع آوری پول کافی برای یک آپارتمان مجلل در ساحل که یویو می تواند آزادانه نفس بکشد، می گذارد.

برای به دست آوردن آن، او پسرش را می فرستد و تلاشی غیرقابل قبول برای بازی در نقش “بیگ بن” انجام می دهد – یکی از برندهای جدید چینی از میلیونرهای لوس و شخصیتی که ظاهراً مدتی توسط ژونگ به صورت آنلاین بازی می شود تا گرسنه پول را عاشقانه کند. فاکسی پری از طریق کانال پخش زنده خود. اینکه چرا ژونگ دقیقاً او را انتخاب کرد، مشخص نیست، مگر اینکه او امیدوار است از حرص و طمع او سوء استفاده کند، و این کلاهبرداری را با این منطق توجیه می کند که او نیز یک «کلاهبردار» است که به بهانه های واهی از طرفداران فریب خورده خود پول اخاذی می کند. هایی به دلیل نداشتن منابع کافی و مناسب برای قالب «بیگ بن»، برای بردن «میائومیائو» تلاش می‌کند تا با نام «واقعی» خود، قلبش صحبت کند، اما در نهایت پس از دیدن زن زیر آرایش، عاشق او می‌شود.

Watch My Dear Liar Online | 2019 Movie | Yidio

پس از ازدواج، میائومیائو به سرعت وارد نقش‌های معمولی همسر و مادر می‌شود، حتی با یویو کوچولو پیوند می‌خورد که در اواسط کلاهبرداری، یک بار دیگر برنامه‌ریزی نشده ظاهر می‌شود. علیرغم شخصیت آنلاین او که به شدت مصرف‌کننده است، معلوم می‌شود که چیزی که میائومیائو می‌خواست ثروت نبود بلکه گرمای یک خانه خانوادگی بود، چیزی که او به طور غیرمنتظره‌ای در آپارتمان تنگ بالای کافه اینترنت زندگی می‌کرد. او از انگیزه های واقعی های هی کاملاً بی خبر است و ناامیدانه تلاش می کند تا ازدواج را به نتیجه برساند، حتی به تلویزیون می رود تا درباره مرد خوبی صحبت کند.

یک نفر شروع به تعجب می کند که آیا میائومیائو قرار است جدول را در مورد بچه های مکر عوض کند، اما راز بزرگ او این است که او در واقع “خوب” است و می خواهد به یک زندگی معمولی در خانه بپردازد که تصور می کرد قبلاً از کنار او گذشته است. های ریاکارانه به پسرش که مدام امضای خود را در کارنامه‌های زیرمجموعه جعل می‌کند، می‌گوید که مهمترین چیز در مورد مرد بودن «صداقت» است، اما تا آخر به میائومیائو دروغ می‌گوید و تنها چند لحظه قبل از اینکه دیر شود، سرد می‌شود. دروغگوی عزیزم با پرداختن به موضوعات نسبتاً خرابکارانه از موضوع هوای پاک گرفته تا نابرابری اجتماعی، کلاهبرداری نهادینه شده در اموال، فساد شرکتی و اختلاس سازمان یافته، با این وجود از درگیر شدن با ماهیت عمیقاً نگران کننده غرور مرکزی خود، حتی زمانی که در شیرینی نامتجانس آن غرق می شود، خودداری می کند. در غیر این صورت عاشقانه “سالم”.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ نویسی چیست

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح