کد خبر : 196997
تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 اردیبهشت 1401 - 18:30

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Love and Thunder 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Love and Thunder 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Love and Thunder 2022 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت مارول کامیکس ثور ساخته شده و توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است. قرار است این فیلم دنباله مستقیم Thor: Ragnarok (2017) و بیست و نهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Love and Thunder 2022 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت مارول کامیکس ثور ساخته شده و توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است. قرار است این فیلم دنباله مستقیم Thor: Ragnarok (2017) و بیست و نهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد. کارگردانی این فیلم بر عهده تایکا وایتیتی است که فیلمنامه آن را با جنیفر کایتین رابینسون نوشته است و کریس همسورث در نقش ثور در کنار تسا تامپسون، ناتالی پورتمن، کریستین بیل، کریس پرت، جیمی الکساندر، پوم کلمنتیف، دیو باوتیستا، کارن جیلان بازی می‌کنند. ، شان گان، جف گلدبلوم، وین دیزل و بردلی کوپر. در این فیلم، ثور والکری (تامپسون)، کورگ (وایتیتی) و جین فاستر (پورتمن) را که اکنون ثور توانا است، استخدام می‌کند تا گور قصاب خدا (بیل) را از حذف همه خدایان باز دارد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/thor-love-and-thunder-2022/

THOR: LOVE AND THUNDER Trailer #1 HD | Disney+ Concept | Chris Hemsworth,  Natalie Portman - YouTube

زیرنویس فیلم Thor: Love and Thunder 2022 تا ژانویه ۲۰۱۸، همسورث و وایتیتی درباره برنامه‌هایی برای ساخت دنباله Ragnarok صحبت کردند. Love and Thunder به طور رسمی در جولای ۲۰۱۹ معرفی شد و همسورث، وایتیتی و تامپسون، در کنار پورتمن – که در راگناروک ظاهر نشد – همگی برای بازگشت به این فرنچایز پیوستند. وایتیتی گفت که این فیلم عناصری از اجرای جیسون آرون در کتاب مصور Mighty Thor را اقتباس می‌کند که فاستر در حالی که از سرطان رنج می‌برد، مانتو و قدرت‌های ثور را بر عهده می‌گیرد. رابینسون در فوریه ۲۰۲۰ به فیلم پیوست و وایتیتی بعداً آن را یک فیلم عاشقانه توصیف کرد. فیلمبرداری در ژانویه ۲۰۲۱ در سیدنی استرالیا آغاز شد و در اوایل ژوئن به پایان رسید.

کریس همسورث در ژانویه ۲۰۱۸ نشان داد که با وجود اینکه قراردادش با مارول استودیوز قرار است با بازی در Avengers: Endgame (2019) به پایان برسد، به ادامه ایفای نقش ثور علاقه دارد. در آن زمان، تایکا وایتیتی، کارگردان همسورث و ثور: راگناروک (۲۰۱۷) درباره آنچه که در یک فیلم بالقوه چهارم می‌خواهند صحبت کرده بودند، و ماه بعد همسورث گفت که اگر «فیلمنامه عالی دیگری» وجود داشته باشد، دوباره نقش آن را در نظر خواهد گرفت. در آوریل ۲۰۱۹، تسا تامپسون، که نقش والکری را در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) ایفا می‌کند، گفت که معتقد است برای دنباله‌ای برای راگناروک که شامل بازگشت وایتیتی می‌شود، زمینی ساخته شده است. پس از آن همسورث اظهار داشت که تا زمانی که ممکن است به ایفای نقش ثور ادامه خواهد داد و وایتیتی را به خاطر احیای علاقه‌اش به این نقش پس از اینکه او قبل از ساخت راگناروک خسته و غرق در آن شد، نسبت داد.

در ژوئیه ۲۰۱۹، وایتیتی رسما برای نوشتن و کارگردانی چهارمین فیلم ثور قرارداد امضا کرد و انتظار می‌رود که همسورث نقش خود را تکرار کند. در اواخر همان ماه در کامیک-کان سن دیگو، کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، رسماً فیلم را با عنوان Thor: Love and Thunder با تاریخ اکران ۵ نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد. بازگشت همسورث و تامپسون به همراه ناتالی پورتمن تأیید شد. جین فاستر را در فیلم‌های Thor (2011) و Thor: The Dark World (2013) به تصویر کشید. تامپسون و فایگی گفتند که دوجنس‌گرایی والکری در دنباله‌ی داستان مورد بررسی قرار می‌گیرد و به‌طور عطف به ماسبق تبدیل به اولین ابرقهرمان LGBTQ استودیو مارول او می‌شود. وایتیتی گفت که این فیلم با تبدیل شدن فاستر به نسخه خودش از ثور به نام ثور توانا، عناصری از کتاب های مصور جیسون آرون Mighty Thor را اقتباس می کند. فایگی توضیح داد که مارول اجرای Mighty Thor را یکی از بهترین کتاب‌های کمیک اخیر می‌دانست و Waititi در حین کار روی Ragnarok آن را می‌خواند. هنگامی که وایتیتی با کارگردانی فیلم دیگری از ثور موافقت کرد، او می خواست فاستر را در نقش ثور توانا قرار دهد.  پورتمن پس از ملاقاتی که با کارگردان انجام داد، موافقت کرد که به فرنچایز بازگردد، که در آن او به او علاقه مند شد و به او پیشنهاد کرد که شخصیت را به شیوه ای متفاوت و تازه نمایش دهد. براد ویندربام از استودیو مارول به عنوان تهیه کننده در کنار فایج فعالیت می کند. همسورث برای بازی در عشق و تندر ۲۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد، که بیشتر از دستمزد ۱۵ میلیون دلاری او برای هر یک از حضورش در Ragnarok، Avengers: Infinity War (2018) و Endgame بود.

دان هاروین، وزیر هنرهای ایالت نیو ساوت ولز استرالیا، در پایان ماه جولای اعلام کرد که فیلم Thor: Love and Thunder در استودیوی فاکس استرالیا در سیدنی پشت سر هم با شانگ چی از مارول استودیوز فیلمبرداری خواهد شد. و The Legend of the Ten Rings (2021)، با شروع کار روی Love and Thunder در مارس ۲۰۲۰ قبل از شروع فیلمبرداری اوت ۲۰۲۰. این تولید قرار بود بیش از ۲۴ میلیون دلار استرالیا (۱۷ میلیون دلار آمریکا) یارانه از دولت های استرالیا و نیو ساوت ولز دریافت کند. دیوید گرانت، نایب رئیس استودیوی مارول، گفت که فیلمبرداری پشت سر هم این دو فیلم، اشتغال مستمری را برای خدمه‌های محلی فراهم می‌کند و انتظار می‌رود Love and Thunder بیش از ۱۷۸ میلیون دلار استرالیا (۱۲۷ میلیون دلار آمریکا) برای اقتصاد محلی تولید کند. گرانت افزود که این استودیو با “موسسات آموزشی محلی در ایجاد فرصت های کارآموزی” همکاری خواهد کرد. در آگوست ۲۰۱۹، جف گلدبلوم گفت که این شانس وجود دارد که بتواند نقش استاد بزرگ راگناروک خود را در ادامه بازی تکرار کند و می‌خواهد دوباره با وایتیتی کار کند. وایتیتی در اکتبر تایید کرد که نقش خود را در نقش Korg از Ragnarok و Endgame in Love and Thunder تکرار خواهد کرد. او همچنین اذعان کرد که طرفداران والکری را با کارول دانورز / کاپیتان مارول ارسال می‌کنند، اما گفت که قصد ندارد رابطه‌ای عاشقانه بین آن دو را در فیلم بگنجاند زیرا ترجیح می‌دهد طرفداران را غافلگیر کند تا اینکه کاری بر اساس تقاضای عمومی انجام دهد.

کریستین بیل برای پیوستن به بازیگران در ژانویه ۲۰۲۰ وارد مذاکرات شد، و پیش‌تولید انتظار می‌رود در آوریل آغاز شود. جنیفر کیتین رابینسون برای کار بر روی فیلمنامه فیلم با وایتیتی در فوریه استخدام شد. تامپسون یک ماه بعد تایید کرد که بیل در نقش شخصیت شرور این فیلم بازی خواهد کرد، در حالی که وین دیزل، که صداپیشگی گروت در فیلم های MCU را بر عهده دارد، گفت که درباره فیلم با وایتیتی صحبت کرده است و به نگهبانان کهکشان گفته شده است که این فیلم را بازی خواهد کرد. ظاهر شدن در آن در اوایل آوریل، دیزنی بسیاری از فیلم‌های فاز چهار خود را به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ تغییر داد و تاریخ اکران Thor: Love and Thunder را به ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ منتقل کرد. پیش تولید فیلم به دلیل بیماری همه گیر به تعویق افتاد، و وایتیتی مطمئن نبود که چه زمانی تولید ادامه خواهد داشت. در پایان ماه، دیزنی تاریخ انتشار را به ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ منتقل کرد. در جولای، فیلمبرداری قرار بود در اوایل سال ۲۰۲۱ شروع شود.

Thor: Love and Thunder Trailer Reveals Natalie Portman's Lady Thor

زیرنویس Thor: Love and Thunder 2022 هنگام معرفی فیلم در جولای ۲۰۱۹، فایگی گفت که شامل عناصر زیادی از کتاب مصور Mighty Thor خواهد بود و خط داستانی تبدیل شدن فاستر به Mighty Thor بخش مهمی از آن خواهد بود. A. C. Bradley، نویسنده اصلی مجموعه انیمیشن What If…؟، مفهوم تبدیل شدن فاستر به ثور را برای آن سریال مطرح کرده بود، اما این ایده به دلیل عشق و تندر رد شد. یک ماه بعد، وایتیتی گزارش شد که فیلمنامه این فیلم را تکمیل کرده است، اما او این موضوع را در ماه اوت انکار کرد. وایتیتی در حالی که در ماه اکتبر فیلم خود جوجو رابیت را تبلیغ می کرد، گفت که اولین پیش نویس فیلمنامه را تکمیل کرده است، اما داستان در طول فیلمبرداری و تدوین تغییر خواهد کرد. او در آن زمان مطمئن نبود که آیا فیلم شامل یک خط داستانی می‌شود که در آن فاستر از سرطان سینه رنج می‌برد، همانطور که در کتاب مصور Mighty Thor رنج می‌برد، و اشاره کرد که این فیلم بخش قدرتمندی از کتاب‌ها بود.  پورتمن بعداً گفت که درمان سرطان فاستر در این فیلم مورد بررسی قرار خواهد گرفت. وایتیتی اضافه کرد که مارول هنوز در حال بحث در مورد مدت زمانی است که بین پایان بازی و عشق و تندر می گذرد و این بر اینکه ثور همچنان وزن اضافی را که در پایان بازی با آن به تصویر کشیده شده است را تحمل می کند و به همین دلیل نام مستعار «ثور چاق» و «ثور چاق» را برای او به ارمغان می آورد تأثیر می گذارد. برادر ثور». وایتیتی خاطرنشان کرد که می‌خواهد “به تغییر آن با ثور ادامه دهد. او وقتی همیشه در حال تغییر است بسیار جالب است.”

چهار یا پنج پیش نویس فیلمنامه تا اواسط آوریل ۲۰۲۰ تکمیل شده بود، زمانی که وایتیتی گفت که عاقبت “اکنون به بهترین شکل بسیار بالاست” و راگناروک را شبیه “دوران آسیاب” می کند. فیلم بسیار امن” با دو برابر کردن جنبه های دیوانه کننده آن فیلم. او می‌خواست آن را بالا ببرد و فیلم را طوری بسازد که گویی «بچه‌های ۱۰ ساله به ما گفتند در یک فیلم چه چیزی باید باشد و ما به تک تک چیزها بله گفتیم». وایتیتی افزود که این فیلم بیشتر فرهنگ کرونان کورگ را بررسی خواهد کرد و نشان داد که شامل نژاد بیگانه کوسه های فضایی از کمیک ها می شود. او همچنین علاقه خود را به نمایش شخصیت بتا ری بیل در این فیلم ابراز کرد، اما در آن مرحله مطمئن نبود که آیا این کار را انجام دهد. در پایان ژوئیه، وایتیتی گفت که آنها بیش از یک سال بود که فیلمنامه را در آن نقطه می‌نوشتند و او در آن هفته یک پاس دیگر از آن دریافت می‌کرد. او گفت که فیلمنامه بسیار عاشقانه بود، و توضیح داد که می‌خواهد یک فیلم عاشقانه بسازد زیرا می‌خواست کاری بسازد که قبلا انجام نداده بود. در آن اکتبر، همسورث گفت وایتیتی همچنان مشغول نوشتن فیلمنامه بود و هیجان خود را برای انجام کاری کاملاً متفاوت با شخصیت خود همانطور که در سه فیلم قبلی خود در MCU انجام داد ابراز کرد.[۵۴] وایتیتی بعداً عشق و تندر را “دیوانه‌ترین فیلمی که تا به حال ساخته است” توصیف کرد و توضیح داد که هدف از هر یک از عناصر فیلم غیر منطقی است. او گفت که با راگناروک با “طعم متمایز” خود بسیار متفاوت است و احساسات بیشتری در فیلم وجود خواهد داشت.

جیمز گان، نویسنده و کارگردان سه فیلم نگهبانان کهکشان، در مورد چگونگی استفاده از شخصیت‌های نگهبانان در عشق و تندر، با گان و وایتیتی در مورد اینکه شخصیت‌ها قبل از شروع نوشتن وایتیتی به کجا می‌رفتند و وایتیتی در حال خواندن صحبت می‌کردند، مشورت کرد. فیلمنامه گان برای Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023). سپس گان فیلمنامه عشق و تندر وایتیتی را خواند و افکار خود را به اشتراک گذاشت. در ژانویه ۲۰۲۱، گان اظهار داشت که نگهبانان در دستان بزرگی با وایتیتی هستند.

پیش تولید این فیلم در اکتبر ۲۰۲۰ در استرالیا آغاز شد.  یک ماه بعد، کریس پرت مشخص شد که نقش خود را به عنوان رهبر نگهبانان کهکشان پیتر کویل / ستاره-ارباب در این فیلم تکرار می کند. با توجه به ماهیت گروهی بازیگران، خودی های صنعت فیلم را شبیه به “انتقام جویان ۵” توصیف کرده بودند. در دسامبر، فایگی فاش کرد که اکران فیلم دوباره تا ۶ می ۲۰۲۲ به تعویق افتاد و اعلام کرد که بیل گور قصاب خدا را در این فیلم به تصویر خواهد کشید. قبل از شروع فیلمبرداری، جیمی الکساندر نیز مشخص شد که نقش خود را به عنوان سیف از دو فیلم اول ثور، در کنار سایر اعضا و متحدان نگهبانان کهکشان: پوم کلمنتیف در نقش آخوندک، دیو، بازی خواهد کرد. باتیستا در نقش دراکس ویرانگر، کارن گیلان در نقش سحابی و شان گان در نقش کراگلین اوفونتری. گان همچنین قبلاً در مرجع تنظیم شده برای Rocket عضو Guardians ارائه شده بود. مت دیمون نیز قرار بود پس از حضور کوتاه در راگناروک به عنوان یک بازیگر آسگاردی در نقش لوکی ظاهر شود. او با وجود محدودیت‌های شدید سفر در طول همه‌گیری، مجوز ویژه‌ای برای ورود به استرالیا دریافت کرد، زیرا Love and Thunder برای استرالیایی‌ها شغل فراهم می‌کرد. این امر انتقاد را برانگیخت زیرا تصور می‌شد که دیمون، که با خانواده‌اش سفر می‌کرد، در شرایطی که بسیاری از اتباع استرالیایی خارج از کشور قادر به بازگشت به کشور نبودند، از رفتار ترجیحی برای ورود برخوردار بود. سم نیل – که در کنار دیمون در راگناروک به عنوان بازیگر نقش اودین ظاهر شد – گفت تا زمانی که بتواند از نیوزیلند به استرالیا سفر کند، شانس زیادی برای حضور در این فیلم وجود دارد.

Marvel Studios' Thor: Love and Thunder | Official Teaser - YouTube

عکاسی اصلی در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۱ در استودیو فاکس استرالیا در سیدنی آغاز شد، تحت عنوان کاری The Big Salad.  فیلمبرداری از تاریخ شروع اولیه آگوست ۲۰۲۰ به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد.  Industrial Light & Magic همان فناوری تولید مجازی StageCraft را ارائه کرد که در مجموعه Disney+ Star Wars The Mandalorian استفاده شد، که وایتیتی قسمتی از آن را کارگردانی کرد و یک فضای حجم سفارشی در استودیو فاکس استرالیا ایجاد کرد. این فضا دارای پنل های LED بیشتری است و وضوح بالاتری نسبت به نمونه اصلی ایجاد شده برای Mandalorian ارائه می دهد.  Waititi همچنین از فناوری PlateLight آزمایشگاه ماهواره ای استفاده کرد (پس از استفاده قبلی از فناوری Dynamiclight در Ragnarok)، که یک دستگاه ویژه برای گرفتن چندین تنظیم نور به طور همزمان در یک شات با نرخ فریم بالا است و به او اجازه می دهد نوری را که تنظیم می کند انتخاب کند. می خواهم در پس از تولید.

فیلمبرداری در پارک سنتنیال در سیدنی در اوایل فوریه انجام شد، و کلمنتیف، گیلان، باتیستا و پرت صحنه های خود را اندکی پس از آن کامل کردند. در اوایل ماه مارس، عکس‌های تنظیم‌شده نشان داد که دیمون و نیل در نقش بازیگران آسگاردی که نقش لوکی و اودین را بازی می‌کنند، همراه با لوک همسورث در نقش راگناروک خود به عنوان بازیگر نقش ثور، دوباره بازی می‌کنند. ملیسا مک کارتی همچنین نشان داده شد که نقش یک بازیگر نقش هلا را در کنار همسرش بن فالکون در نقشی نامعلوم به تصویر می‌کشد. این کمئوها برای سکانسی بودند که در آن بازیگران صحنه هایی از راگناروک را بازسازی می کردند. دیمون نقش خود را طی دو روز فیلمبرداری کرد. الکساندر فیلمبرداری صحنه‌هایش را تا پایان ماه به پایان رساند، در حالی که گولدبلوم به عنوان استاد بزرگ ظاهر شد، و راسل کرو نشان داد که زئوس را در یک “کمیوی سرگرم‌کننده” به تصویر می‌کشد. کرو فیلمبرداری صحنه های خود را در آوریل به پایان رساند. در آغاز ماه مه، وایتیتی گفت که چهار هفته از تیراندازی باقی مانده است. همچنین، بری “باز” ​​آیدوئین، که با وایتیتی به عنوان فیلمبردار فیلم ماندالوریان کار می کرد، اظهار داشت که در حال کار بر روی این فیلم است و تا پایان سال ۲۰۲۱ این کار را ادامه خواهد داد. فیلمبرداری در ۱ ژوئن ۲۰۲۱ به پایان رسید، که در آن نقطه نیل فاش کرد که خواننده جنی موریس در فیلم ظاهر خواهد شد.

Maryann Brandon به عنوان تدوینگر فیلم خدمت می کند. در اوایل ژوئن ۲۰۲۱، وایتیتی اظهار داشت که پس از تولید فیلم تا فوریه ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید. بعداً در ژوئن، دیزل تایید شد که نقش خود را به عنوان گروت برای این فیلم تکرار می کند. در اکتبر ۲۰۲۱، تاریخ اکران فیلم به ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ به تعویق افتاد، در حالی که مشخص شد سایمون راسل بیل در این فیلم ظاهر می شود. عکاسی اضافی برای فیلم در اوایل سال ۲۰۲۲ انجام شد. در آغاز ماه مارس، فیلم‌برداری‌های مجدد دیگری نشان داده شد که «در هفته‌های آینده» اتفاق می‌افتد، و گفته می‌شود که با بیل تا هفته ۱۸ مارس آغاز شده است.[۷۸][۸۰] با انتشار تریلر تیزر، برادلی کوپر تایید شد که نقش خود را به عنوان راکت برای این فیلم تکرار کند.

طبق گفته وندی دیو، بیوه عضو گروه، رونی جیمز دیو، این فیلم دارای آهنگ “رنگین کمان در تاریکی” توسط دیو خواهد بود. در دسامبر ۲۰۲۱، مایکل جیاکینو فاش کرد که نقش آفرینی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. او قبلاً فیلم Doctor Strange (2016) و سه گانه MCU Spider-Man و همچنین فیلم قبلی وایتیتی Jojo Rabbit (2019) را به ثمر رساند.

مجموعه‌های لگو و فیگورهای هاسبرو بر اساس این فیلم در فوریه ۲۰۲۲ با مجموعه‌های لگو اضافی و Funko Pops نشان داد که آوریل تیزر تریلر این فیلم در ۱۸ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد. مفسران در مورد پایان تیزر صحبت کردند، که اولین فیلم فاستر پورتمن را در لباس ثور توانا با نسخه بازسازی شده چکش ثور Mjolnir به نمایش گذاشت. مارکو ویتو اودو از کولایدر استفاده از آهنگ “Sweet Child o’ Mine” توسط Guns N’ Roses را برجسته کرد، که به نظر او نشان می دهد “Waititi زیبایی هارد راک را حفظ می کند که به Thor: Ragnarok کمک کرد تا به یک موفقیت بزرگ تبدیل شود”. جاستین هارپ از Digital Spy احساس کرد که طنز Thor: Ragnarok “به وضوح در این فیلم نیز بازگشته است”. این تریلر در ۲۴ ساعت اول خود ۲۰۹ میلیون بازدید جهانی داشت و هفتمین تریلر پربازدید در آن دوره زمانی بود.

Thor: Love and Thunder قرار است در ۸ جولای ۲۰۲۲ در ایالات متحده اکران شود. قبلاً برای انتشار در ۵ نوامبر ۲۰۲۱ تنظیم شده بود، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 تا ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ به تعویق افتاد، قبل از اینکه یک هفته به ۱۱ فوریه منتقل شود، یک بار Doctor Strange در Multiverse of دیوانگی از نوامبر ۲۰۲۱ به مارس ۲۰۲۲ تغییر مکان داد. یک بار دیگر به ۶ مه ۲۰۲۲ در دسامبر ۲۰۲۰، قبل از انتقال به تاریخ ژوئیه ۲۰۲۲ در اکتبر ۲۰۲۱ به تعویق افتاد. این بخشی از فاز چهار MCU خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ نویسی چیست

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح