کد خبر : 198278
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 خرداد 1401 - 16:54

دانلود زیرنویس فیلم Laal Singh Chaddha 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Laal Singh Chaddha 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Laal Singh Chaddha 2022 لال سینگ چادا یک فیلم کمدی-درام هندی زبان به کارگردانی ادویت چاندان بر اساس فیلمنامه ای نوشته اریک راث و اقتباسی آتل کولکارنی است. این فیلم توسط Aamir Khan Productions، Viacom18 Studios و Paramount Pictures تولید شده است.  این یک بازسازی رسمی از فیلم آمریکایی فارست گامپ محصول

دانلود زیرنویس فیلم Laal Singh Chaddha 2022 لال سینگ چادا یک فیلم کمدی-درام هندی زبان به کارگردانی ادویت چاندان بر اساس فیلمنامه ای نوشته اریک راث و اقتباسی آتل کولکارنی است. این فیلم توسط Aamir Khan Productions، Viacom18 Studios و Paramount Pictures تولید شده است.  این یک بازسازی رسمی از فیلم آمریکایی فارست گامپ محصول ۱۹۹۴ است که خود بر اساس رمانی به همین نام اثر وینستون گروم در سال ۱۹۸۶ ساخته شده است، این فیلم با بازی عامر خان به عنوان شخصیت اصلی به همراه کارینا کاپور، ناگا چایتانیا (در اولین فیلم هندی خود) و مونا سینگ.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Laal Singh Chaddha 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Laal Singh Chaddha 2022 اقتباس از فارست گامپ، در طی دو دهه، دستخوش یک سری تغییرات شد، به طوری که آتل کولکارنی ده سال اول را صرف اقتباس از فیلمنامه کرد و ده سال دیگر را برای خرید حقوق بازسازی صرف کرد. عامر خان حقوق این فیلم را در اوایل سال ۲۰۱۸ با کمک تهیه کننده و کارگردان لس آنجلسی Radhika Chaudhari خریداری کرد و فیلم را به طور رسمی در ۱۴ مارس ۲۰۱۹ با عنوان آن اعلام کرد.

لال سینگ چادا در بیش از ۱۰۰ مکان هندی فیلمبرداری شده است. عکاسی اصلی در Chandigarh در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ آغاز شد. با این حال، تولید در مارس ۲۰۲۰ به دلیل همه گیر شدن COVID-19 در هند متوقف شد، قبل از از سرگیری در اواسط سپتامبر ۲۰۲۰ در دهلی، به همین دلیل فیلم – که ابتدا برای اکران کریسمس ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود – به تعویق افتاد. این فیلم برای اکران در ۱۱ اوت ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

در آگوست ۲۰۱۸، عامر خان اعلام کرده بود که حقوق بازسازی درام آمریکایی فارست گامپ در سال ۱۹۹۴ را از پارامونت پیکچرز که این فیلم را تولید کرده بود، خریداری کرده است و همچنین پیشنهاد کرده بود که نقش اصلی این فیلم را بازی کند. در ۱۴ مارس ۲۰۱۹ مصادف با تولد ۵۴ سالگی‌اش،  خان رسماً پروژه‌ای را که لال سینگ چادا نامیده می‌شود، اعلام کرد، و همسر سابقش، کیران رائو، تهیه‌کننده فیلم بود. Advait Chandan، که قبلاً سوپراستار مخفی خان (۲۰۱۷) را کارگردانی کرده بود، برای هدایت بازسازی امضا شد.

آتول کولکارنی، که همچنین با خان در Rang De Basanti (2006) کار کرد، اقتباس هندی را برای نسخه اصلی نوشت. کولکارنی در مصاحبه ای با بالیوود هونگاما اظهار داشت: “من فیلمنامه را ده سال پیش نوشتم، اما عامر چند سال طول کشید زیرا باور نداشت که باید فیلمنامه خوبی نوشته باشم. بنابراین او نمی خواست به من آسیب برساند. چند سالی فیلمنامه را شنید و در عرض ۳۰ ثانیه گفت که من می‌خواهم فیلم را بسازم.» کولکارنی همچنین گفت: «۷ تا ۸ سال دیگر طول کشید تا حق بازسازی از سازندگان فیلم اصلی (Paramount) گرفته شود. هنگامی که استودیو با رادیکا چودهری تایید کرد که حق در دسترس است، خان در فوریه ۲۰۱۸ به لس آنجلس سفر کرد و با مدیران استودیو به همراه رادیکا چودهری و روند خرید دیدار کرد. عامر گفت که هفت یا هشت سال در حال تلاش برای گرفتن حق بازسازی است و از اینکه حقوق موجود است و تمام تشریفات تکمیل شده است تا فیلم ساخته شود، هیجان زده است.

موکش چابرا به عنوان مدیر بازیگران این فیلم منصوب شد. با بازی خان در نقش شخصیت اصلی، کارینا کاپور برای بازی در نقش اصلی زن در ژوئن ۲۰۱۹ تایید شد، بنابراین برای سومین بار پس از ۳ احمق (۲۰۰۹) و طلاش: پاسخ درون (۲۰۱۲) با خان جفت شد. در آگوست ۲۰۱۹، ویجی ستوپاتی در کنار خان به امضا رسید، اما او بعداً به دلیل سایر تعهدات از شرکت انصراف داد. در سپتامبر ۲۰۱۹، یوگی بابو برای ایفای نقشی محوری مورد بررسی قرار گرفت. در نوامبر ۲۰۱۹، مونا سینگ که در ۳ احمق خان نیز ایفای نقش کرد، برای نقش اصلی انتخاب شد. عامرخان برای نسخه جوان‌تر نقشش در این فیلم ۲۰ کیلوگرم وزن کم کرد. در ماه مه ۲۰۲۱، ناگا چایتانیا به عنوان بخشی از بازیگران تایید شد و اولین بازی خود را در بالیوود انجام داد.

زیرنویس فیلم Laal Singh Chaddha 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Laal Singh Chaddha 2022 طبق گزارشات، لال سینگ چادا در بیش از ۱۰۰ مکان هندی فیلمبرداری شده است. عکاسی اصلی فیلم در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹، با یک نما توسط زینت حسین، مادر خان، آغاز شد. اولین برنامه در Chandigarh در ۱ نوامبر انجام شد و در عرض ۲۱ روز تکمیل شد. عکس‌هایی که خان و کاپور را از صحنه‌ها نمایش می‌دادند به اینترنت لو رفت، و ظاهر خان که او را با ریش و عمامه پرپشت نشان می‌داد، در فضای مجازی منتشر شد. یک آهنگ عاشقانه با حضور عامر خان و کارینا کاپور در Chandigarh در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ فیلمبرداری شد.

برنامه دوم در ۵ دسامبر ۲۰۱۹ در کلکته آغاز شد. عامر خان و تیمش در هفته دوم دسامبر به کرالا پرواز کردند، جایی که عکس‌های خان از تیراندازی از Thekkumbhagam، Changanassery و Kappil در فضای مجازی پخش شد.  خان برنامه دوم را در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۹ تکمیل کرد، [نیازمند منبع] و برنامه سوم را در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۹ با تیراندازی در جیسالمر، گوا و هیماچال پرادش آغاز کرد. برنامه سوم در ۱۲ فوریه ۲۰۲۰ تکمیل شد،  و خان ​​برای برنامه بعدی خود به Chandigarh رفت. این تیم آخرین بازی خود را در ۶ مارس ۲۰۲۰ به پایان رساند. بازیگران و خدمه برای فیلمبرداری در پنجاب در ۱۶ مارس ۲۰۲۰ پرواز کردند، قبل از اینکه تولید فیلم به دلیل همه‌گیری COVID-19 در هند متوقف شود.

عامر خان برنامه لاداخ را در ۶ ژوئیه لغو کرد، به دلیل بن بست هند و چین در امتداد دره گالوان. بعدها به دلیل مشکلاتی که در فیلمبرداری فیلم در سرتاسر هند وجود داشت، عامر تصمیم گرفت فیلمبرداری فیلم را در ترکیه از سر بگیرد تا فیلمبرداری جدید انجام شود. در ۷ سپتامبر ۲۰۲۰، عامر خان فیلمبرداری فیلم را در بمبئی با اقدامات ایمنی و دستورالعمل های دستوری توسط دولت از سر گرفت. در ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰، عامر و تیمش به دهلی پرواز کردند تا برخی از قسمت‌ها را فیلم‌برداری کنند، با تصاویری که نسخه جوان‌تر او را نشان می‌داد، در فضای مجازی منتشر شد. برخی از صحنه ها در هتل سنتور در دهلی در ۷ اکتبر ۲۰۲۰ فیلمبرداری شد. کارینا کاپور بخش های خود را در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ به پایان رساند.

خان در حین فیلمبرداری یک سکانس اکشن از ناحیه دنده آسیب دید، اما بازیگر با اطمینان از عدم تأخیر در فیلمبرداری، چند مسکن را به سمت خود برد و سعی کرد فعلاً آسیب خود را کاهش دهد و چون می دانست که موارد خاصی وجود دارد، به کار خود ادامه داد. هماهنگی های انجام شده برای برنامه تصویربرداری پیش از این، عامرخان در هنگام تیراندازی برای یک سکانس مهم دویدن، به دلیل دویدن مداوم، تحت فشار شدید بدنی قرار گرفته بود. این بازیگر چند سکانس را در یک مجموعه ورزشی واقع در نویدا در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۰ فیلمبرداری کرد.

در ژوئیه ۲۰۲۱، عامر خان و تیمش به لاداخ پرواز کردند، جایی که حدود یک ماه را گذراندند و سکانس‌های جنگ را فیلمبرداری کردند. پس از اتمام برنامه لاداخ، تیم در هفته اول آگوست به سرینگار رسید. در سرینگار، فیلمبرداری فیلم در مکان‌های مختلف انجام شد، برخی سکانس‌های مهم در مدرسه دولتی دهلی سرینگار (DPS)، کالج آمار سینگ و جاده بلوار نزدیک دریاچه دال فیلم‌برداری شدند. در جریان تیراندازی در محوطه DPS، یک دانش آموز ۱۲ ساله کم بینا زینب بلال معروف به RJ زینب با عامرخان برای ایستگاه رادیویی داخلی مدرسه، Radio DPS، مصاحبه کرده است. چایتانیا در جولای ۲۰۲۱ به تولید ملحق شد و تا آگوست ۲۰۲۱ فیلمبرداری قسمت های خود را به پایان رساند.

عامر خان، کارینا کاپور خان و پراکاش واغاسیا در حال از سرگیری فیلمبرداری فیلم در بمبئی در ۱۳ سپتامبر دیده شدند. این فیلم در ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱ به پایان رسید.

زیرنویس Laal Singh Chaddha 2022 - بلو سابتایتل

موسیقی متن فیلم توسط Tanuj Tiku ساخته شده است، در حالی که آهنگ های اصلی فیلم توسط Pritam ساخته شده است، در سومین همکاری او با Aamir Khan پس از Dhoom 3 (2013) و Dangal (2016) و اشعار آهنگ ها توسط Amitabh Bhattacharya نوشته شده است.

بحث نشست موسیقی در خانه پانچگانی خان در آگوست ۲۰۱۹ با آهنگساز پریتام و ترانه سرا بهاتاچاریا برگزار شد که روی موسیقی فیلم کار می کردند. آهنگ عنوان Laal Singh Chaddha، که در پوستر حرکتی نمایش داده شد، توسط موهان کنان از گروه Agnee در ژانویه ۲۰۲۰ ضبط شد. یکی از ضبط کنندگان استودیو به او گفت که خواننده در ابتدا نمی دانست که برای فیلم عامر می خواند که این آهنگ را “دوست داشت”. او در مقاله اشاره کرد که آمیتاب بهتاچاریا، ترانه سرا، ترانه ای طلایی نوشته و به زیبایی تمام داستان را در بر گرفته است. سونو نیگام در صفحه رسمی یوتیوب خود در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ اشاره کرد که او به تازگی ضبط یک آهنگ “بسیار زیبا” و “به طرز شگفت انگیزی نوشته شده” را تکمیل کرده است که ضبط آن حدود ۵ ساعت طول کشید. اولین آهنگ فیلم کاهانی در ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد. آهنگ سونو نیگام، Main Ki Karaan، در ۱۲ مه ۲۰۲۲ منتشر شد.

تریلر فیلم با برگرفته از الگوی ایالات متحده برای عرضه تریلرها و اولین نگاه‌ها به اکران‌های جدید در سوپر باول سالانه، در فینال لیگ برتر هند در سال ۲۰۲۲ در ۲۹ مه ۲۰۲۲ در استادیوم نارندرا مودی در Motera، احمدآباد منتشر شد.

Laal Singh Chaddha برای اکران در ۱۱ اوت ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. پیش از این، اعلام شده بود که در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ مصادف با کریسمس منتشر می شود. با این حال، به دلیل توقف تولید به دلیل همه‌گیری COVID-19 در هند، انتشار یک سال به تعویق افتاد تا ۲۴ دسامبر ۲۰۲۱، با هدف آخر هفته کریسمس. بعداً برای انتشار در ۱۴ آوریل ۲۰۲۲ برنامه ریزی شد، اما به تعویق افتاد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ نویسی چیست

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح